DREWPOL
                             

            MODERNÍ KUCHYNĚ                      RUSTIKÁLNÍ KUCHYNĚ                      VIKING DESIGN
                                         

DREWPOL VYRÁBÍ MASIVNÍ NÁBYTKOVÁ A KUCHYŇSKÁ DVÍŘKA JIŽ 20 LET !

DREWPOL Osina se specializuje na výrobu kvalitních masivních nábytkových a kuchyňských dvířek s individuálním vzhledem a ve velké škále rozměrů. K masivním kuchyňským a nábytkovým dvířkům vyrábí a dodává také velmi široký sortiment atraktivních doplňků: balustrády, ozdobné a krycí lišty, blendy, sloupky a další výrobky, které usnadní montáž a podporují dokonalý a profesionální vzhled výrobků.

PROČ VYBRAT DVÍŘKA DREWPOL

DREWPOL více něž 20 let systematicky pracuje na kvalitě a vyvíjí výrobky pro spokojenost všech svých zákazníků - koncových uživatelů, kuchyňských studií, výrobců nábytku a velkoobchodů ve 12 evropských státech. DREWPOL je držitel certifikátu jakosti ISO 9001:2000 a certifikátu programu FSC který potvrzuje, že Drewpol za každý spotřebovaný strom se díky Drewpolu vysadí strom nový. Drewpol spokojenosti svých zákazníků dosahuje vynikající 100% kvalitou všech dodávaných výrobků.

KVALITNÍ MASIVNÍ MATERIÁL JE KRÁSNÝ, NESTÁRNOUCÍ A VŽDY ORYGINÁLNÍ

Důraz na kvalitu výrobků DREWPOL není na úkor vzhledu. Právě naopak, masivní kuchyňská dvířka a dveře Drewpol jsou osobitá a v bytě se stanou elegantním a nestárnoucím doplňkem. Vyžádejte si katalog a přesvědčte se sami.

RUSTIKÁLNÍ KUCHYNĚ POTŘEBUJÍ MASIVNÍ DVÍŘKA

Rustikální nábytek typický především kvalitními masivními dvířky si našel díky svému typickému vzhledu velkou skupinu zastánců a zaujímá stabilní část trhu. Drewpol ve svém sortimentu nabízí exklusivní vzory a nekompromisní kvalitu pro kuchyňská dvířka ke kuchyním v rustikálním, country, klasickém a moderním stylu současných kuchyní. V katalogu 2011 Drewpol připravil dvě linie: MODERNÍ a KLASICKOU. Nabídku tradičně doplňuje moderní linie VIKING původně určená pro Skandinávii.

MODERNÍ KUCHYNI SLUŠÍ MASIVNÍ DVÍŘKA

Moderní design dá vyniknout kvalitním přírodním materiálům, s nadčasovou hodnotou. Drewpol ve svém sortimentu nabízí kvalitní masivní kuchyňská dvířka k moderním kuchyním a jako novinku a doplněk také originální skleněná dvířka v hliníkovém rámu. Nevěříte, že sklo a hliník sedí k masivu? Prohlédněte naše nové katalogy 2011 a nebudete na pochybách! Masivní kuchyňská dvířka a super moderní design skleněných výplní v lehkém anodovaném hliníkovém rámu Vás dostanou.

BARVY, LAKY, EMAILY, PATINY A POLYTURY

Pro ty, kteří chtějí nakupovat nelakovaná dvířka a povrchovou úpravu dokončit sami, jsme připraveni dodat námi používané Italské, francouzské a německé přípravky pro povrchovou úpravu dřeva.
Upozorňujeme, že Drewpol sám vyvíjí a připravuje řadu technologických postupů včetně originálního strojního vybavení. Některých povrchů tedy nebude možno bez tohoto vybavení a znalosti chráněných postupů ani při největší snaze možno dosáhnout.

KATALOGY A JEJICH STAŽENÍ

Katalog zobrazíte kliknutím na obrázek katalogu nebo název vybraného katalogu.
Technický katalog je určen jak pro výrobce, tak pro odběratele. Katalogy Inspirace pak obsahují fotogalerie různých typů kuchyní a detailů pro lepší představu možné realizace.

CENÍKY - JAK JE ZÍSKAT