Kategorie
  • home
  • LED osvětlení

LED osvětlení do kuchyně, koupelny nebo kamkoliv jinam

Jaké jsou výhody osvětlení pomocí LED pásků?
LED pásové osvětlení poskytuje neomezené možnosti uspořádání, je efektivní a šetří energii. Jako každé moderní LED osvětlení bylo zbaveno škodlivých prvků pro životní prostředí. Snadno se instaluje a je univerzální. Výhodou, díky které vyniká LED osvětlení, je široký výběr barev, intenzit a světelných programů. Nabízíme LED pásky v celé šíři barev, od teplé,neutrální a denní, po RGB,RGBW a CCT(bicolor). V závislosti na zvoleném typu LED bude páska svítit rovnoměrně (SMB) nebo jakoukoli barvu světla (RGB) s různými teplotami. Kromě toho si můžete zvolit úhel rozptylu světla a také množství světelného toku LED světla. LED pásky od NEDO Plus nabízí mnoho možností konfigurace. Abychom lépe reagovali na očekávání zákazníků, kteří si cení inovací, obohatili jsme naši nabídku o nejnovější návrhy obvodů napájených 24V. Umožňují získat ještě vyšší energetickou účinnost než 12V LED pásek.

LED pásky pro speciální úkoly
V koupelně na dně vany nebo kolem zrcadla lze uspořádat osvětlení vodotěsnými páskami. 12V vodotěsný LED pásek má další silikonový pásek, který chrání diody před vlhkostí, prachem a také usnadňuje čištění. Pokud potřebujete LED pásek, nemusíte se bát přemrštěné ceny.

Nezapomeňte na spojený sortiment již zakoupených LED pásků!
Pro naše výrobky nabízíme doplňkové články, jako například: dálkové ovládání, zdroje napájení, profily nebo spínače. Zakoupením profilů LED bude páska chráněna před fyzickými faktory, nebude se přehřívat a prodlužuje se její životnost a také se zvyšuje estetická hodnota instalace. Pokud sníte o vytvoření jedinečného osvětlení vašeho domova, LED pásky se ukáží jako skvělá volba, protože zdůrazní jedinečné prvky vybavení, budují náladu, usnadňují práci a odpočinek.