Kategorie
  • home
  • LED osvětlení

LED osvětlení do kuchyně, koupelny nebo kamkoliv jinam

!!!Naši pracovníci Vám LED osvětlení profesionálně vyrobí na míru, dle vašich požadavků!!!

Jaké jsou výhody osvětlení pomocí LED pásků?
LED pásové osvětlení poskytuje neomezené možnosti uspořádání, je efektivní a šetří energii. Jako každé moderní LED osvětlení bylo zbaveno škodlivých prvků pro životní prostředí. Snadno se instaluje a je univerzální. Výhodou, díky které vyniká LED osvětlení, je široký výběr barev, intenzit a světelných programů. Nabízíme LED pásky v celé šíři barev, od teplé,neutrální a denní, po RGB,RGBW a CCT(bicolor). V závislosti na zvoleném typu LED bude páska svítit rovnoměrně (SMB) nebo jakoukoli barvu světla (RGB) s různými teplotami. Kromě toho si můžete zvolit úhel rozptylu světla a také množství světelného toku LED světla. LED pásky od NEDO Plus nabízí mnoho možností konfigurace. Abychom lépe reagovali na očekávání zákazníků, kteří si cení inovací, obohatili jsme naši nabídku o nejnovější návrhy obvodů napájených 24V. Umožňují získat ještě vyšší energetickou účinnost než 12V LED pásek.

LED pásky pro speciální úkoly
V koupelně, nebo kolem zrcadla lze uspořádat osvětlení vodotěsnými páskami. 12V vodotěsný LED pásek má další silikonové krytí, kterým chrání diody před vlhkostí, prachem a také usnadňuje čištění. Pokud potřebujete LED pásek, nemusíte se bát přemrštěné ceny.

Nezapomeňte na spojený sortiment již zakoupených LED pásků!
Pro naše výrobky nabízíme doplňkový sortiment, jako například: dálkové ovládání, zdroje, profily nebo spínače. Zakoupením profilů LED bude páska chráněna před fyzickými faktory, nebude se přehřívat a prodlužuje se její životnost a také se zvyšuje estetická hodnota instalace. Pokud sníte o vytvoření jedinečného osvětlení vašeho domova, LED pásky se ukáží jako skvělá volba, protože zdůrazní jedinečné prvky vybavení, budují náladu, usnadňují práci a odpočinek.

!!!Naši pracovníci Vám LED osvětlení profesionálně vyrobí na míru, dle vašich požadavků!!!